Akce


14. - 16.07.2017 | 5. SETKÁNÍ PŘÁTEL VOZŮ CITROËN BÍLINA-KYSELKA

ZVEME VÁS na půlkulatý ročník Srazu roku 2016! Tradiční Setkání přátel vozů Citroën v Bílině vítá všechny vozy značky Citroën, staré i nové tváře! Již pilně pracujeme na tom, abychom si to opět pořádně užili! Letos opět očekáváme hojný počet návštěvníků, proto upozorňujeme abyste si všas zarezervovali bydlení. Přejme si krásné počasí a naviděnou! :-)

26. - 31.07.2017 | 22. Světový sraz 2CV - Ericeira Portugalsko

Ericeira (10 tis. obyvatel) je přístavní starobylé městečko položené na vysokých útesech, oblíbené hlavně surfaři. Ericeira to jsou dlážděné úzké uličky s bílými domky, grilované sardinky, kavárny a cukrárny, bary a vynikající rybí restaurace. A moře, slunce a pláž....dovolená jako ze sna! :-)

08. - 10. 09. 2017 | Sraz 2cv Čechomor BOBULE 3 -penzion Kristýna v obci Novosedly na Moravě

Také již tradiční sraz kachen na nejjižnější Moravě na Mikulovsku, v kraji rozlehlých vinic, slunce a sladkého zapomnění! Stojí za návštěvu - okouzlí vás!

16. 09. 2017 | Setkání přiznivců a majitelů vozů GS-GSA na Držkově

Již tradiční zavírák sezóny úzkého kruhu štamgastů na liberecku, na chaloupce Filipa Košárka. Víkendová atrakce s posezením u dobrého pití s grilováním v pátek, v sobotu snídaně, výlet, oběd, návrat domů či pokračování na chalupě. Nutná rezervace! :-P